Exe nelaimėjo Purple Rain

Kokį Filmą Pamatyti?

Praėjusią naktį Ekseterio regbio herojai krito prieš pusfinalio kliūtį, kai pasidavė Durhamo komandai, kuri dabar laukia trečiojo BUCS čempionato finalo per trejus metus.

Sunkios rungtynės tarp dviejų regbio galiūnų baigėsi rezultatu 36:20 Durhamui niūriame ir lietingame Durham City Ground aikštėje.

Miesto malūnas iš fotografo tikėjosi šiek tiek daugiau

Tai reiškia, kad purpuriniai berniukai po dviejų savaičių išvyks į Tvikenhamą, norėdami laimėti BUCS regbio sąjungos čempionatą antrą kartą per trejus metus.

Ekseterio 1-asis XV klubas išvyko į Durhamą pakilios nuotaikos po to, kai praėjusį trečiadienį namuose 50:31 įveikė senus priešus Loughborough.

Tačiau mūsų vaikinams reikalai prasidėjo ne taip gerai, nes jie pasistengė per keturias minutes nuo rungtynių pradžios. Antrasis bandymas po dviejų minučių atmušė Exeter rezultatu 14:0, nespėjus atsikvėpti.

Atmetus vieną baudinį, praėjo 30 minučių, kol Exeteris pelnė reikšmingus taškus lentoje, o kėlinys baigėsi rezultatu 31:10.

Po kėlinio kėlinio Ekseteris atsidūrė Durhamo persvaroje, nes abi pusės matė, kaip vyrai buvo suvaržyti. 8-asis Ekseteris Fraseris Bashfordas pabandė, kai atsitrenkė į kelis Durhamo kovotojus ir įmušė po stulpais. Krašto gynėjas Ali Chrisholmas padėjo daugiau taškų ant lentos per savo stebuklingą batą.

Vis dėlto to nepakako, nes Durhamas atsilaikė per paskutines įtemptas dešimt minučių. Nepaisant didžiausių Ekseterio pastangų, šeimininkams pavyko užbaigti žaidimą, paskirdami savo kapitoną paskutiniam bandymui.

Durhamas dabar žais su Cardiff Met finale regbio namuose.