Futbolo taurės paskutinių 16-os turas – 1/2 dalis

Kokį Filmą Pamatyti?

Praėjusį savaitgalį „Cuppers“ futbolas sugrįžo – 8 kolegijos prisijungė prie 8 pirmojo etapo nugalėtojų ir per keletą įspūdingų susitikimų pelnė 46 įvarčius. Atsigręžiame į veiksmą, kai trejas rungtynes ​​nulėmė tik vienas įvartis, o trejas – baisūs baudų metimai.

Dauvis 1:4 Darvinas (0:2 HT)

Downing: Matthews, Brodie, Armstrong, O'Connell, Rumun, Churcher, Coombes, Lawrence, Lukasik, Burley, Ingham Subs: Fitton, Beattie

Įvarčius pelnė: O'Connell

Darvinas: Griffithas, Dickinsonas, Hope, Bennettas, Worrallas, Haighas, Bastosas, Wolstenhulme'as, Grėjus. Pabusk, Freudenreichai

Įvarčius pelnė: Hope x4

Patyrusi Darvino komanda kontroliavo žaidimą nuo pradžios iki pabaigos, išnaudodama dvi rungtynes, kad atimtų žaidimą nuo Downingo. Downingui trūko žmogaus kalno Joe Moorcroft-Moran vidurio gynėjo pozicijoje, o tai reiškė, kad jų įprasta taktika išrikiuoti 10 vyrų ant dėžės krašto ir praleisti 90 minučių kryžių valymui, buvo tiriama. Jie buvo ypač jautrūs kamuoliams aikštėje, kai Darvinas įmušė Downingo vartus delapiškais „Blues“ gynėjo Wolstenhulme metimais, įveikdamas jaunatvišką Dauningo komandą ir leido Chrisui Hope'ui pelnyti visus keturis įvarčius. Nepaisant pavėluoto Downingo spaudimo, dėl kurio buvo įmuštas įvartis, taktiškai įspūdinga Darvino komanda patogiai užbaigė rungtynes, kad užimtų vietą kitame etape Pembroke namuose.

Darvinas Dauningas

Darvinas taiko kažkokią puliui būdingą taktiką... ir daro niokojantį poveikį!

Kristaus ’S 4:4 Churchill AET (Churchill laimėti 3:1 baudiniais) (2:2 FT, 0:0 HT)

Kristaus: Deng, Brown, Blake, Cracknell, Diamante, Reeds, May, Baldock, Hooten, Armstrong, Baron Subs: Duffy, Faure, Hovington

Įvarčius pelnė: Armstrongas, May, Baronas, Cracknellas

Churchillis: Smyth, Waller, Cammack, Evans, Duherich, Holt, Athwal, Berridge-Dunn, Seete, Weller Subs: Audimas, Tan

Įvarčius pelnė: Rolphas x2, Cammackas, Welleris

Pirmasis kėlinys prasidėjo tuo, kad Churchillis siekė tęsti savo nepralaimėjimą šioje kadencijoje prieš Kristaus komandą, kuri dar nėra laimėjusi rungtynių. Tačiau kai kurie pagrindiniai žaidėjai grįžo į Christ's ir vidurio saugas papildė Blues kapitonu, todėl jie atrodė kitaip nei komanda, kurią Churchillis sezono pradžioje patogiai įveikė 4:1. Pradiniuose mainuose žaidimas buvo niūrus, o žaidimas įstrigo vidurio aikštėje. Christ's atliko keletą daug žadančių judesių, dažniausiai dešiniuoju kraštu, išnaudodamas silpną Churchillio kairiojo gynėjo žaidimą. Churchillis išaugo į kėlinį ir lopinėliais ieškojo kelių progų kartu, o Seete'as priartėjo po skanaus apsikeitimo su Rolfu aplink langelį. Tačiau per gana niūrią pirmąją pusę įvarčių neturėjo būti.

Antrasis kėlinys Čerčiliui prasidėjo siaubingai, kai vangiai gindamasis leido Kristaus taikiniui Ianui Armstrongui už nugaros įmušti įvartį, gerai įmušdamas Smythą. Mažiau nei po 5 minučių Christ’s padvigubino savo persvarą, kai besiginantis moksleivis leido tolimą smūgį įmušti tiesiai per gynybą, kai Jamesas May iššoko ir pataikė kamuolį į tinklą su nuostabiu žetonu. Tai paskatino Čerčilį gyventi, kuris pradėjo išnaudoti kai kuriuos Kristaus gynybos trūkumus. Vadovaudamiesi savo lieknu numeriu 11 Rolphu, kuris keletą kartų apvertė Kristaus gynybą viduje ir išorėje, jie sukūrė keletą puikių šansų Churchilliui, kurios buvo iššvaistytos kartu su žiauriu užbaigimu ir klaikiais paskutiniais kamuoliais. Likus 6 min., rezultatas vis dar buvo 2:0 prieš Christ's, kai Duherichas gavo kamuolį iš aukštesnės pusės dešinėje Churchillio pusėje. Greitas smiginys aplink kankinamą Christso kairiąją pusę ir tinkamas skersinis leido Rolfui brūkštelėti į vartus per vartininką ir į tinklą. Čerčilis išsiveržė į priekį, ieškodamas išlygintojo ir likus dviem minutėms iki pusės Čerčilis atliko baudos smūgį. Klasikinė taktika įmušti kamuolį į baudos aikštelę buvo vaisinga Churchilliui, kai Cammackas po Wallerio baudos smūgio galva nukreipė namus. Visas laikas atėjo su balų lygiu 2 gabalas.

Abi komandos pradėjo pratęsimą, žaisdamos dviejose pusėse, kurios tikėjo, kad turi laimėti rungtynes, tačiau pamiršo, kad dėl vidutinio koledžo žaidėjo fizinio pasirengimo Luke'as Shaw atrodys kaip Mo Farah. Po maždaug 10 minučių vienas iš daugelio prastų Čerčilio kairiojo krašto protrūkių krito tiesiai į Kristaus kapitoną Baroną, kuris išskrido namo. Churchillis atrado nepaprastą dvasią greitai kovoti, tačiau išlygino rezultatą, kai Rolphas valdė Duherich kryžių ir sumaniai finišavo aikštėje. Visoje aikštėje kovojantiems žaidėjams su mėšlungiu, antrajame pratęsimo kėlinyje buvo įmušti dar du įvarčiai, o rungtynės vyko iki baudinių. Spaudimas dėl baudinių serijos antrose pagal senumą pasaulyje taurės varžybose pasirodė per didelis 3 iš 4 Kristaus laimėtojų, kai Churchillis pataikė pirmąsias 3 baudas ir laimėjo rungtynes ​​3:1. Ketvirtfinalyje jie išvykoje susikaus su „Trinity Hall“.

Jėzus 1:0 Sidney Sassex AET (0:0 FT, 0:0 HT)

Sidney Sassex: Hirsch, Deeley, Makings, Bradly, Cole, Teale Ryda, Grayling, Mahon, Davies, Hugill Subs: Sammons, Ezra, Fotherby

Jėzus: Eburne'as, Petersonas, Crawfordas, Thorley, Robinsonas, Emertonas, Mullertzas, O'Loughlinas, Ashmeadas, Andersonas, Purcellas: Koroye, Meier, Kitching

Įvarčius pelnė: Koroye

Rungtynės tarp 4-ojo diviziono Sidnėjaus Sasekso ir „Cuppers“ savininkų Jesuso vos nesukėlė šoko per šį raundą, kai susirinko labai keistas reikalas prieš didelę minią. Nors Sidney buvo nepalankus, jis nenuilstamai dirbo, nuolat darydamas Jėzui spaudimą, nepaisant to, kad namų komandai buvo naudinga daug kamuolių. Valdantieji „Cuppers“ čempionai atrodė šauniai ir susikaupę, daugiausia dėl didžiulio Jacko Thorley, naujojo Jėzaus abituriento ir buvusio Anglijos U-18 centro gynėjo, dalyvavimo. Jėzus pradėjo leisti suprasti savo spaudimą, o Sidnėjaus vartininkas Hirschas turėjo atlikti 3 puikias atakas, kad būtų užtikrintas pratęsimas, kai baigėsi be įvarčių. Pratęsimas abiem komandoms pasirodė labai sunkus, nes abiejų pusių žaidėjai pasidavė mėšlungiui. Jėzaus plakatų berniukui Markui Koroye'ui, kuris pirmą kėlinį sėdėjo ant atsarginių žaidėjų, buvo palikta galimybė pasinaudoti. Palyginti šviežiomis kojomis jis sumušė kamuolį per kai kuriuos pavargusius Sidnėjaus iššūkius, o po to savanaudiškai nepaisydamas kvadratinio kamuolio atsidūrė atviram vyrui ir likus maždaug 10 minučių numušė kamuolį pro įsiveržusį Sidnėjaus vartininką. Pavargęs Sidnėjaus gynėjo iššūkis reiškė, kad mirštančiomis minutėmis jis gavo antrąją geltoną spalvą, nes Jėzaus vartai liko nesumušti iki paskutinio švilpuko. Sidnėjus turi didžiuotis, stumdamas Jėzų tiesiai į kraštą, nepaisant to, kad jis yra toli nuo namų ir yra gerokai mažesnis nei gerbėjų. Kitą dieną istorija galėjo būti kitokia, tačiau Jesuanai žengia toliau, siekdami trečius metus iš eilės pasiekti Cuppers finalą, ketvirtfinalyje žaisdami namuose su Robinsonu.

pažymėk koroye

Markas mėgsta įvarčius.

Pembroke 6:5 Trinity (3:2 HT)

Pembroke'as: Weberis, Bittlestone'as, Relandas, Hudsonas, Melloras, Harriesas, Carrollas, Ogier'as, Oldfieldas, Nielsenas, Pistoja Subs: McMullenas, Berensonas-Barrosas, Waghornas

Įvarčius pelnė: Harriesas, Ogieris, Pistoja, Nielsenas (2), Carrollas (p.)

Trinity: Kakoutas, Dungay, Kehle, Alberman, Lehmann, Park, Nagy, Brocksom, Steve, Bowlby, Apel Subs: Kershaw

Įvarčius pelnė: Puikus (3), Bowlby, Apelis

Kaip ir ankstyvam „Windows 95“ leidimui, šiam („Tompkins“) lentelės susidūrimui reikėjo 11 kartų per 90 minučių. Žaidime buvo tiek daug dramos, kad norint, kad šis pranešimas nebūtų pernelyg ilgas, reikia tam tikro glaustumo.

Spyris, įvartis, kampinis, įvartis, įvartis, įvartis, baudos smūgis, įvartis, kėlinys. Įvartis, tikslas, tikslas, pasaulis, tikslas, pk, tikslas.

Rungtynės baigėsi iškilmėmis ir ašaromis bei dviem įvarčiais daugiau nei per visą Emile'o Heskeyso karjerą.

Rungtynės išliks atmintyje dėl puikaus Pembroke'o JC pasirodymo, stulbinančio Robi Nagy'o hat-trick'o ir Jonathano Dungay, patvirtinančio savo, kaip mažiausiai populiaraus Trejybės vaikino, statusą.

Pembroke'as tęsia žygį ir, tikiuosi, surengs dar vieną įvartį išvykoje į Darviną ketvirtfinalyje.

Corpus Christi 2:2 AET Trinity Hall (Trinity Hall laimėjo 6:5 dėl baudinių) (2:2 FT, 2:1 HT)

Corpus Christi: Kazzizi, Mainzer, Sarfas, Cho, Patten, Crawford, Ellwood, Congdon, Kang, Mackenzie, Worsfold

Įvarčius pelnė: Mackenzie, Worsfold

Trejybės salė: Bowen, Eto, Engle, Hands, Myers, Li, Willett, Evans, Burton, Jones, Price Subs: Fellows, Daramola

Įvarčius pelnė: Engle, Daramola

Tai buvo labai konkurencingas žaidimas, apskritai buvo sužaista gera nuotaika. Minnows Corpus daugiau nei prilygo savo 1 diviziono varžovams per visas 120 minučių, o visa gynyba kartais demonstruodavo įspūdingą spaudimą. Plėšikaujantis Robas Crawfordas buvo išskirtinis kartu su likusia vidurio aikštės dalimi, kurioje pasižymėjo beprasmiškas Marcas Ellwoodas ir sumanusis Jackas Congdonas, kuris padarė viską, kad padėtų Corpus Christi laikytis savo Cuppers svajonės. Galų gale, „Corpus“ galėjo pripažinti save gaila, kad per paskutines 10 minučių nelaimėjo atvirai stulbinančiu skambučiu nuošalėje, atmetusį įvartį per paskutines 10 minučių, kol jie vis dar buvo pranašesni 2:1. Tačiau kitų praleistų progų sąrašas rodo, kad ne tik sėkmė buvo lemiama; Nuopelnas turi atitekti Tit Hallui, kuris išlaikė spaudimą ir išliko ramus, galiausiai pasiekdamas lygį. Žaidimas, kuriame sprendžiama dėl baudinių, visada yra sunkus pralaimėjusiems ir niekas nenorėjo, kad komanda taip išeitų, išskyrus Tit Hallą, kuris ketvirtfinalyje namuose žais su Churchilliu.