CURUFC komandai penktą kartą iš eilės pralaimėjo negailestingam Oksfordui

Kokį Filmą Pamatyti?

Pralaimėjome. Vėlgi.

Jautrią popietę Twickenhame, kai deramu skaitymu ir tylos minute buvo paminėtos visų 55 Pirmajame pasauliniame kare žuvusių mėlynųjų žūtys, Varsity mieste buvo jaučiamas istorijos jausmas. - lygių šviestuvai.

Savalaikis priminimas, kad daugelis dalykų yra svarbesni už sportą, po to sekęs reginys dar labiau įtvirtino rungtynių vietą istorijos knygose.

neįvardytas (2)

Po to, kai anksčiau popiet Kembridžo U21 komanda pralaimėjo Oksfordo varžovams 36:12, buvo tikimasi, kad vyresnieji geriau įvertins save.

Tačiau praėjus vos 10 minučių, po ankstyvo abiejų pusių spaudimo, kamuolys atsidūrė Oksfordo žaidėjui Samui Egertonui po smūgio netoli vidurio linijos. Sprogstamasis ir niūrus bėgimas paliko Egertoną nuo savo priešininkų ir jis atidarė taškus tamsiai mėlyniesiems tokiu judesiu, kuris iš anksto priminė šviesiuosius mėlynuosius apie sunkią užduotį, su kuria jie susidūrė.

George'as Cullenas konvertavo rezultatą į 7:0 ir pradėjo puikų Varsity debiutą Oksfordo skraidymo kėlinyje.

Prireikė vos penkių minučių, kol Kembridžas atsakė, nes galingasis Donas Stevensas realizavo baudinį nuo Oksfordo 22 m linijos.

Vos po kelių minučių Kembridžas atsidūrė toliau. Nuviliančiu baudos smūgiu pavojingoje pozicijoje jie leido Cullenui pakeisti rezultatą, padidindami rezultatą iki 10:3.

Kembridžas trumpam įsigalėjo, o „Šviesių mėlynųjų“ kapitonas Harry Peckas įvedė savo komandą serijomis stiprių bėgimų, darydamas spaudimą Oksfordo gynybai, kurią buvo sunku prasiskverbti.

neįvardytas

Kėlinio pabaigoje Stevensas realizavo dar vieną baudinį „Cambridge“ komandai, tačiau likus vos dviem minutėms „Light Blues“ patyrė didelį Oksfordo spaudimą. Kamuolys galiausiai pateko į Alexanderį MacDonaldą, kuris atliko svarbų bandymą, kol Cullenas dar kartą pavertė kamuolį paskutiniu kėlinio smūgiu. Komandos įstojo į kėlinį rezultatu 17:6 Oksfordo naudai, ir tik vienai komandai atrodo, kad kas nors nutiks.

Kembridžo popietė antrojo kėlinio pradžioje pablogėjo, nes jų svarbiausias žaidėjas ir vienintelis taškų pelnytojas, Fly Stevensas, buvo ištemptas ir, baiminamasi, gali būti kelio raiščių pažeidimai. Viduje esantis Fraseris Gilliesas persikėlė į Stevenso poziciją, kai įvyko esminis pertvarkymas, kuris, atrodo, nepadėjo komandai, kai tęsėsi antrasis kėlinys.

Tomas Reesonas-Price'as puikiu individualiu bandymu atmušė rezultatą 22:6, išvengdamas dviejų Kembridžo mušimų ir pelnęs įvartį, o Cullenas nesugebėjo konvertuoti. Tada mažiau nei po penkių minučių žaidimo ištraukoje, kurios metu Kembridžo žaidėjas George'as Smithas buvo numuštas su smegenų sukrėtimu, Oksfordo krašto puolėjo linija atstūmė Kembridžą su didele jėga, leisdama Ianui Williamsui pabandyti sujungti su kitu Culleno konversiju, kad padidintų Oksfordo pranašumą. 29 taškai prieš šešis.

Likus žaisti 20 minučių Kembridžas sunkiai išsiveržė iš savo aikštės ir pradėjo vytis žaidimą toliau, bandydamas išgelbėti pasididžiavimą nuo neišvengiamo pralaimėjimo.

Jie pradėjo stipriai spausti „Dark Blues“ ir galėjo labiau pasisekti dėl fantastiško persijungimo iš dešinės į kairę, jei Oksfordo žaidėjas Henry Hughesas nenumušė Toby May žaidimo tašku.

Twickenham straipsnio poraštė

„Oxford 22“ viduje sekė puikus spaudimas, tačiau, kaip ir pirmajame kėlinyje, Kembridžas nesugebėjo to padaryti. Tvirta Oksfordo nugaros linija pasirodė neįveikiama.

Galbūt neišvengiamai Oksfordas pasinaudojo vėlyvu Kembridžo stūmimu, nes antras sunkiai pasiekiamas Egertono bėgimas leido jam nusileisti Cullenui, kuris labai gerai apsigynė ir užsitikrino dar penkis taškus. Tada jis pakeitė rezultatą į 36:6.

Maršrutas buvo baigtas, nes Gusui Jonesui liko mažai darbo po fantastiško Oksfordo komandos judėjimo. Žaidimas greitai pasikeitė iš dešinės į kairę po ilgesnio spaudimo Kembridžo kėlinyje, o Jonesas įmušė paskutinį žaidimo bandymą, kol vienas paskutinis Culleno konversijos rezultatas 43:6.

Oksfordas švenčia svarbią pergalę

Kembridžas pasirodė drąsus pralaimėjęs ir sunkiai kovojo iki pat pabaigos. Galiausiai tai buvo rungtynės, kuriose jie tiesiog negalėjo konkuruoti su žymiai pranašesne puse.

Negailestingos Oksfordo komandos griovimas rezultatu 43:6 reiškia, kad „Dark Blues“ iškovojo penkias Varsity pergales iš eilės, o Kembridžas patyrė didžiausią visų laikų pralaimėjimą šiose varžybose.